24 квітня 2024 року відбулось урочисте засідання Львівського відділення Підйомно-транспортної академії наук України, на якому було вручено свідоцтва академіків трьом працівникам кафедри технічної механіки та інженерної графіки Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки – доцентам Андрію Кичмі, Ростиславу Предку та Людмилі Дзюбик.
Отож, кафедра ТМІГ на даний час має 9 дійсних членів ПТАНУ, серед яких керівник Львівського відділення професор Володимир Малащенко, завідувач кафедри Віталій Корендій, професор В’ячеслав Пасіка, доценти Володимир Гелетій, Богдан Сологуб та Ярослав Новіцький.
Кафедра продовжує активно працювати в напрямі розроблення і дослідження різноманітного підйомно-транспортного обладнання: кранів, конвеєрів, лебідок, тельферів, підйомників, ліфтів, канатних доріг, вібраційного транспортно-технологічного обладнання тощо, виконуючи низку господарських науково-дослідних робіт у межах кафедральної НДЛ-38.
![Фото із вручення посвідчень](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/29/para/gallery/tmig-226.jpg?itok=00Q7EY5c)
![Фото із вручення посвідчень](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/29/para/gallery/tmig-421.jpg?itok=9auxyJ4s)
![Фото із вручення посвідчень](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/29/para/gallery/tmig-621.jpg?itok=0L4TZLgq)
![Фото із вручення посвідчень](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/29/para/gallery/tmig-20240424145321.jpg?itok=Pb_YoVQw)