Кафедра теплогазопостачання та вентиляції ІБІС взяла участь у Наукових фестинах Львівської політехніки

Кафедра теплогазопостачання та вентиляції Львівської політехніки
Учасники наукових фестин від ІБІС та кафедри ТГВ

Кафедра теплогазопостачання та вентиляції взяла участь у Наукових фестинах Львівської політехніки у складі Інституту будівництва та інженерних систем. Метою проведення заходу було залучення молоді до навчання та науки.

Представники кафедри ТГВ презентували зразки новітньої продукції, будівельних виробів, матеріалів та обладнання. Абітурієнтам і студентам було надано інформацію щодо наукових досліджень кафедри, тенденцій розвитку заходів щодо енергозбереження та прогнози розвитки галузі загалом.

Особлива подяка компаніям KERMI та PRANA за надані зразки сучасної продукції!

Зразки обладнання, виробів і матеріалів Активна участь студентів у Наукових фестинах Учасники наукових фестин від ІБІС та кафедри ТГВ