Кафедра теплогазопостачання і вентиляції започатковує співпрацю з Львівським вентиляційним заводом

Кафедра теплогазопостачання і вентиляції Львівської політехніки
Фото з відвідин підприємства

Викладачі кафедри теплогазопостачання і вентиляції Інституту будівництва та інженерних систем цього місяця побували на демонстраційній екскурсії підприємством «Львівський вентиляційний завод».

Ця подія відкрила нові можливості для тісної співпраці між підприємством та кафедрою ТГВ з метою підготовки фахівців за освітньою програмою «Теплогазопостачання і вентиляція».

Колектив кафедри висловлює подяку команді підприємства за можливість збагатити свій професійний досвід та сподівається на успіх у подальшій співпраці!

Фото з відвідин підприємства Фото з відвідин підприємства Фото з відвідин підприємства Фото з відвідин підприємства