Кафедра теоретичної та прикладної економіки ІАПО розпочала профорієнтаційні заходи

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Доцентки кафедри теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки Софія Комаринець і Наталія Михальчишин провели профорієнтаційну зустріч з учнями 9 класу Католицького ліцею «Школа святої Софії». Захід відбувся за підтримки заступниці директора з навчально-методичної роботи ліцею Наталії Древняк-Сарабун.

Обговорювали особливості навчання на спеціальності «Публічне управління та адміністрування», важливість публічного управлінця та адміністратора в дотриманні прав людини, засади успішності суспільства та багато іншого.

Незважаючи на складний період життя нашої країни, діти своєю допитливістю, активною позицією є доказом того, що в України є надзвичайні ресурси, щоб стати успішною та сильною державою!

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі