Кафедра теоретичної та прикладної економіки ІАПО допомагає Збройним силам України

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки
Фрагмент подяки кафедрі ТПЕ

Колектив кафедри теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки опікується не лише молодим поколінням – студентами, а й допомагає Збройним силам України.

Так, нещодавно колектив кафедри одержав подяку від Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», підписану начальником ОКПП полковником Олегом Трофіменком, «за неоціненну допомогу у забезпеченні потреб військової частини для успішної протидії збройній агресії ворога, невпинну кропітку роботу на благо нашої спільної мети – ПЕРЕМОГИ над ненависним окупантом…».

Активна громадянська позиція, патріотизм та самопожертва – це основа об’єднання з українськими військовими в боротьбі за рідну землю!