Кафедра теоретичної та практичної психології запрошує на навчальну програму-інтенсив «Тренер нової генерації»

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка заходу

Лабораторія організаційної психології кафедри теоретичної та практичної психології Львівської політехніки запрошує на навчальну програму-інтенсив із підготовки тренерів «Тренер нової генерації».

Програма призначена для психологів, соціологів, політологів, педагогів, журналістів, юристів та всіх охочих навчитись тренерському мистецтву.

Зміст тренінгової програми

• Модуль I – Побудова структури тренінгу; групова динаміка; актуальні тренди на ринку тренінгового бізнесу.
  • Модуль II – Особистість тренера, як запорука успішного бренду; формування власного іміджу; створення авторського стилю комунікації з групою.
  • Модуль III – Поетапне створення та презентація власної тренінгової програми;
  • Модуль IV – Особистий брендинг: 10 кроків вдалого PR та цифровий брендинг професійної діяльності.

Заняття програми відбуватимуться з 22 до 25 січня 2022 року.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.