Кафедра теоретичної та практичної психології запрошує на навчальну програму «Тренер нової генерації»

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка до заходу

Кафедра теоретичної та практичної психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на навчальну програму-інтенсив із підготовки тренерів «Тренер нової генерації»

Спікери:

• Дзвіна Чемеринська – коуч, HR-тренерка, авторка мотиваційних програм та програм особистісного розвитку, канд. психол. наук, старший викладач кафедри ТПП;
  • Ольга Свідерська – медіатренерка, експертка з маніпуляції та особистого бренду, канд. політ. наук, доцент кафедри ТПП.

Програма призначена для психологів, соціологів, політологів, педагогів, журналістів, юристів та всіх охочих навчитись тренерському мистецтву.

Початок навчання – 16 жовтня 2021 року.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.