Кафедра теоретичної та практичної психології оголошує конкурс на створення психологічного стартапу

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка до конкурсу

Кафедра теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки оголошує конкурс між студентами Університету на створення психологічного стартапу.

Стартап – це комерційний проєкт, що базується на якійсь ідеї та потребує фінансування для розвитку. Психологічний стартап – це цікава ідея для розвитку бізнесу в галузі практичної психології, ідея, яку можна комерціалізувати.

Учасниками конкурсу можуть бути студенти Національного університету «Львівська політехніка» незалежно від року чи форми навчання. Опис психологічного стартапу не потребує досвіду роботи щодо створення стартапів – достатньо описати свою психологічну ідею та шляхи її практичної реалізації в економіці та бізнесі.

Для участі у конкурсі потрібно до 14 березня 2022 року заповнити онлайн-заявку та надіслати свій психологічний стартап, написаний відповідно до вимог.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.