Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки надає «Психологічну допомогу»

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Враховуючи останні події в країні, кафедра теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» створила проект «Психологічна допомога». Ця ініціатива дасть можливість запобігти розповсюдженню паніки та тривоги, які зараз підсилюються, зокрема й ЗМІ.

У тяжкий момент варто пам’ятати про важливість ментально здоров’я і підтримувати його.

Реєстрація

Під час реєстрації зверніть увагу на графу «Як з вами можна зв’язатись?». В ній потрібно зазначити свої контактні дані ( телефон, пошта) для зворотного зв’язку. Без цих даних ми не зможемо з вами зв’язатись і скерувати до спеціаліста.

Якщо ви уже заповнювали форму й не зазначили контактні дані – прохання пройти реєстрацію повторно.