Кафедра теоретичної та практичної психології ІППО запрошує долучитися до групи особистісного розвитку

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Кафедра теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки запрошує долучитися до групи особистісного розвитку «Потік внутрішніх ресурсів», яку організовує аспірантка кафедри Мар’яна Швед.

Група особистісного розвитку – це безпечний простір для підтримки, де можна досліджувати особисті проблеми разом з іншими людьми, які також хочуть краще зрозуміти себе. Ця група призначена для студентів, які прагнуть краще усвідомити себе, свої поведінкові чи емоційні реакції та перебувають у пошуках внутрішніх ресурсів чи мотивації для реалізації особистісного потенціалу.

Під час групових зустрічей буде розглянуто такі теми:

1. Аналіз життєвого шляху
  2. Професійний розвиток
  3. Проживання важливих подій
  4. Стосунки з іншими
  5. Прийняття рішення
  6. Кризи ідентичності
  7. Визначення соціальних ролей
  8. Пошук внутрішніх ресурсів

За підсумками участі в групі особистісного розвитку учасники зможуть:

• познайомитися більше з мовою символів;
  • вивільнити креативний потенціал завдяки арт-терапевтичним технікам;
  • за допомогою спонтанних технік малювання дослідити внутрішні бар’єри до реалізації своїх цілей;
  • навчитися розрізняти, знижувати почуття тривоги, стресу чи гніву;
  • розвинути навички самодопомоги при стресових чи кризових ситуаціях;
  • за допомогою метафоричних карт (МАК) відшукати власні ресурси на шляху до внутрішніх трансформацій;
  • з використанням МАК побудувати власний наратив до обраної теми;
  • розширити набір методів ефективної арт-терапевтичної підтримки.

Робота групи стартує вже з 1 березня 2022 року, 18:00. Тривалість однієї зустрічі – 1 година 30 хвилин. Кількість учасників у групі – до 15 осіб. Вартість участі в групі: для студентів Національного університету «Львівська політехніка» є безкоштовною.

Ведуча групи:

• Мар’яна Швед – магістр психології, аспірант кафедри теоретичної та практичної психології Львівської політехніки, психолог у методі арт-терапії, член Західноукраїнської асоціації арт-психологів та арт-терапевтів.

Для участі в групі потрібно заповнити реєстраційну форму.

Місце проведення занять: вул. Князя Романа, 5. На групові зустрічі можна приносити свої улюблені матеріали для творчості.

Після проходження навчання у групі є можливість отримати сертифікат.