Кафедра теоретичної та практичної психології долучилася до збору коштів для Вікторії Полюги благодійним ярмарком

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Фото із заходу

5 жовтня кафедра теоретичної та практичної психології Національного університету «Львівська політехніка» доєдналася до збору коштів для Вікторії Полюги, провівши благодійний ярмарок.

Ми змогли поєднати навчання з розвагами. Зокрема, на ярмарку було організовано:

• продаж солодощів та книг;
  • психологічно-стратегічну гру «Мафія»;
  • панельну дискусію «Психологи, порадьте»;
  • розпис хною: мистецтво мехенді;
  • психологічну порадню та роботу з картами;
  • виконання танцю, що став символом єднання людей під час пандемії COVID-19.

Було справді цікаво!

Ми показали, що можна одночасно гарно провести час і зробити добру справу. На ярмарку було зібрано близько 8000 гривень для Вікторії!

Подяка

Дякуємо студентам спеціальності 053 «Психологія», завідувачу і викладачам кафедри теоретичної та практичної психології Львівської політехніки, які долучились до акції.

Люди, яким найбільше хочеться подякувати: Олександр Чорній, Яра Глушко, Софія Хавтур, Марта Дидів, Юля Крижанівська, Каріна Кочетова, Оксана Муляк, Ірина Піхович, Наталя Халимончук, Вікторія Демид, Коля Мудь, Ксеня Недоліз, Божена Садова, Влад Степанський, а також кожному студенту, хто долучився до того, що цей захід став реальністю.