Кафедра соціології та соціальної роботи ІГСН співпрацює з Малою технічною академією наук

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Заставка до вебінару

У рамках профорієнтаційної роботи кафедри соціології та соціальної роботи Львівської політехніки відбувається активна співпраця з Малою технічною академією наук учнівської молоді.

Цього тижня слухачі МТАН мали змогу взяти участь в авторському вебінарі «Медіакультура, медіаграмотність, медіагігієна і фейки» від асистентки кафедри СР Романи Мишок.

У рамках співпраці представники кафедри соціології та соціальної роботи проводять онлайн-зустрічі й презентують переваги спеціальностей кафедри у формуванні у школярів критичного мислення, компетентностей медіаграмотності та роботи з медіатекстами.

Тішить той факт, що серед школярів є зацікавленість соціологічними дослідженнями, тому викладачі кафедри здійснюють наукове керівництво їхніми проєктами