Кафедра соціології та соціальної роботи співпрацюватиме із обласним центром соціальних служб

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Фото із зустрічі

12 квітня 2021 року завідувачка кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» Лілія Клос і директор Львівського обласного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Ярослав Бордіян підписали угоду про співпрацю.

Під час робочої зустрічі учасники обговорили перспективи співпраці, спільні проєкти, розроблення на базі кафедри навчальних програм у соціальній сфері для територіальної громади Львівської області, залучення студентів та викладачів для проведення спільних досліджень.

Позитивні емоції у присутніх викликали також схвальні відгуки Ярослава Бордіяна про випускників кафедри.