Кафедра соціології та соціальної роботи акредитувала освітню програму «Соціологія» першого рівня вищої освіти

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Фрагмент сертифіката

За підтримки адміністрації Національного університету «Львівська політехніка», дирекції Інституту гуманітарних та соціальних наук, Центру забезпечення якості освіти Львівської політехніки, фахівців різних структурних підрозділів Університету, колег, випускників, студентів кафедра соціології та соціальної роботи успішно акредитувала освітню програму «Соціологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Дякуємо за плідну співпрацю і високу оцінку освітньої програми членам Експертної групи Баршацькій Г.Ю., Болотовій В.О., Сидоренко Д.С. та Галузевій експертній раді Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти!

Вдячні за підтримку і величезну допомогу у процесі акредитації стейкходлдерам та колегам Сокурянській Людмилі Георгіївні – д.соц.н., професорці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Пилинському Ярославу – провідному науковому співробітнику Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАН України, доценту Київського університету ім. Б. Грінченка, Малачівській-Данчак Мар’яні Петрівні – к.соц.н., директорці соціологічної агенції «Фама»; Коваліско Наталії Володимирівні – д.соц.н., професорці ЛНУ імені Івана Франка; Іванковій-Стецюк Оксані Борисівні – д.соц.н., доценту Інституту народознавства НАН України; Яворському Михайлу – заступнику голови ГР при Львівській облдержадміністрації, голові ГО «Інститут соціології міст»; Вахулі Богдану – заступнику голови ГО «Інститут соціології міст»; Савчинському Руслану Орестовичу– к. соц. н., доценту; Маліночці Надії, Малєцкій Анні – професоці, заступнику декана з питань співробітництва та студентів відділу гуманістичного Академії гірничо-металургійної ім. С. Сташіца в Кракові (dr Anna Małecka, Pełnomocnik Dziekana ds. Współpracy Międzynarodowej, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Wydział Humanistyczny), Вояковскому Даріушу – професору Академії гірничо-металургійної ім. С. Сташіца в Кракові (dr hab, profesor Dariusz Wojakowski, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Wydział Humanistyczny). Цінуємо та пишаємось можливістю професійної співпраці та дружби!

Дякуємо всім нашим випускникам, які підтримали кафедру, та тим, хто брав безпосередню участь у процесі акредитації, а також студентам, які гідно представили освітню програму на зустрічі з Експертною групою. Вдячні за активну підтримку всім нашим студентам-бакалаврам.