Кафедра СКІД проводить для абітурієнтів «Зимову школу комп’ютерної майстерності»

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фрагмент афіші заходу

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» рада повідомити абітурієнтам про проведення з 22 по 26 лютого 2022 року «Зимової школи комп’ютерної майстерності».

Мета заходу – ознайомити майбутніх випускників загальноосвітніх середніх шкіл про можливість отримання навиків фахівця з інформаційних технологій на освітньо-професійній програмі «Соціальні комунікації та інформаційна діяльність» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Теми Зимової школи обговорюватимуть онлайн на платформі Google Meet. Початок щодня о 16:00.

Докладніше – на сторінці кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності у соцмережі Фейсбук.