Кафедра СКІД організувала воркшоп щодо використання системи електронного документообігу IT-Enterprise

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Скріншот з онлайн-заходу

3 листопада 2022 року кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки в рамках вивчення дисципліни «Електронний документообіг» організувала воркшоп. Спікером заходу був Володимир Кирилленко, завідувач сектору адміністрування баз даних Львівської міської ради. Тема воркшопу – «Використання системи електронного документообігу IT-Enterprise в роботі органів місцевого самоврядування на прикладі Львівської міської ради (ЛМР)».

Зокрема, було розглянуто такі питання щодо зазначеної теми:

• обґрунтування визначення поняття «ERP-система»;
  • переваги впровадження такого підходу в організації роботи органу місцевого самоврядування;
  • можливості, які відкриває для бізнесу IT-Enterprise;
  • багатофункціональний інтерфейс системи електронного документообігу як альтернатива якісної організації бізнес-процесів.

В результаті проведення воркшопу студенти отримали багато корисної інформації про сучасну систему електронного документообігу та її можливості щодо оптимізації роботи Львівської міської ради.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу