Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства ІМФН запрошує на Весняну школу «Сучасні технології у фізиці»

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Шановні абітурієнти!

У суботу, 25 лютого 2023 року, кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки проводитиме очно Весняну школу «Сучасні технології у фізиці» з майстер-класом із виготовлення суперконденсаторів, а також День відкритих дверей.

Подія буде цікавою учням і випускникам шкіл та професійно-технічних навчальних закладів, батькам та всім охочим дізнатись про технологію виготовлення суперконденсаторів.

План проведення заходу:

• знайомство з кафедрою та викладачами;
  • екскурсія в лабораторію нанофізики та молекулярної енергетики;
  • майстер-клас із виготовлення суперконденсаторів і вимірювання їхніх параметрів (учні та слухачі під керівництвом фахівців самостійно виготовлять пристрої і заміряють характеристики);
  • відповіді на запитання.

Зустріч відбудеться за адресою: м. Львів вул. Устияновича, 5, 10-й корпус Львівської політехніки, кімната 35, кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства Університету. Початок о 10:00.

Щоб долучитись до події, заповніть реєстраційну форму.

З додатковими запитаннями телефонуйте на 098 026 9082.

Впевнені, що буде цікаво та пізнавально! До зустрічі!

Приєднані файли