Кафедра програмного забезпечення ІКНІ запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей

Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки
Лабораторія кафедри ПЗ

Кафедра програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей.

На учасників зустрічі очікує знайомство з однією із найпопулярніших кафедр Університету. Присутні:

• дізнаються про спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», умови вступу та особливості освітнього процесу;
  • відвідають лабораторії кафедри та побувають на майстер-класах;
  • зможуть поспілкуватись із завідувачем, викладачами, студентами та випускниками кафедри.

Будемо раді зустрічі 18 березня 2023 року за адресою: м. Львів, вул. Ст. Бандери, 28а, V корпус Національного університету «Львівська політехніка», кафедра програмного забезпечення. Початок об 11:00.