Кафедра політології та міжнародних відносин ІГСН провела онлайн-школу Social Political School

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-школи

Нещодавно кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» провела онлайн-школу Social Political School. Серед лекторів були представники політичного і наукового просторів США, Китаю, Німеччини та України. Участь у школі взяли як студенти Львівської політехніки, так і інших українських університетів.

Особливе зацікавлення в учасників викликала проблематика європейської безпеки, російсько-української війни, політика щодо національних меншин. Спікерами школи були: Микола Княжицький (депутат Верховної Ради України), доктор Ірина Яремчук (Сіанський університет, Китай), Ребекка Гармс, (депутат Європейського парламенту), доктор Раян Менон (Нью-Йоркський університет, США), доктор Александер Мотиль (Ратджерс університет), доктор Артем Кокош (Львівська політехніка).

Важливо, що студенти могли долучитися до дискусій і розширити навики дипломатичного спілкування англійською мовою. Також цей захід дав можливість продемонструвати студентам досвід зарубіжних університетів, а також відомих фахівців-практиків у сфері міжнародних відносин.

Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи