Кафедра ПМВ залучає роботодавців та польську професорку до оцінювання магістерських кваліфікаційних робіт

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

17 грудня 2019 року на захисті магістерських кваліфікаційних робіт спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Інституту гуманітарних та соціальних наук будуть присутні роботодавці – координатор ПРОООН у Львівській області І. Галайко, представник консульства Республіки Білорусь у Львові, директор Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження» О. Дащаківська, представник Львівської державної обласної адміністрації.

18 грудня в рамках Програми «Visiting professor» участь у роботі комісії із захисту магістерських кваліфікаційних робіт цієї ж спеціальності візьме професор Тереза Астрамовіч-Лейк із Вармінсько-Мазурського університету (Ольштин, Польща).

Місце проведення захисту – аудиторія 312 IV навчального корпусу Львівської політехніки. Початок о 10:00.