Кафедра ПФН запрошує учнів та слухачів Весняної школи «Сучасні технології у фізиці» на екскурсію

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства
Фрагмент афіші заходу

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки запрошує учнів та слухачів Весняної школи «Сучасні технології у фізиці» на екскурсію в Науково-навчальний центр інноваційних технологій та наноінженерії при кафедрі. У Центрі провадять широкий спектр досліджень із пошуку нових та покращення властивостей наявних анізотропних матеріалів для потреб сучасних технологій.

Захід буде цікавим:

• учням і випускникам шкіл, ліцеїв, гімназій та професійно-технічних навчальних закладів;
  • усім охочим дізнатись про найсучасніші матеріали і технології.

У програмі екскурсії ознайомлення із:

• обладнанням і напрямами робіт;
  • колективом працівників;
  • конкретними технологічними прикладами застосування обладнання лабораторій Центру.

Під час екскурсії можна задати запитання й отримати кваліфіковані відповіді.

Захід відбудеться 11 квітня 2023 року за адресою: м. Львів, вул. Князя Романа, 5, фойє корпусу № 20; тел.: (098) 026-90-82. Початок зустрічі о 16:30.

Щоб долучитись до події, заповніть реєстраційну форму.

Впевнені, що буде цікаво та пізнавально! До зустрічі!