Кафедра ПФН запрошує на День відкритих дверей та Весняну школу «Сучасні технології у фізиці»

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства
Фрагмент афіші заходу

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки запрошує учнів та слухачів Весняної школи «Сучасні технології у фізиці» на День відкритих дверей кафедри ПФН, а також на віртуальну екскурсію в науково-виробничу лабораторію Novinano, яка володіє найкращим в Україні фемтосекундним лазерним комплексом, що забезпечує унікальні можливості для науковців і підприємств.

Захід буде цікавим:

• учням і випускникам шкіл, ліцеїв, гімназій та професійно-технічних навчальних закладів;
  • усім охочим дізнатись про найсучасніші технології та використання в них надпотужного лазера.

У програмі екскурсії до лабораторії ознайомлення із:

• обладнанням і напрямами робіт;
  • колективом працівників;
  • конкретними технологічними прикладами застосування обладнання лабораторії.

Захід відбудеться 20 квітня 2023 року в режимі онлайн на платформі Zoom.

• Ідентифікатор конференції: 784 1536 3747
  • Код доступу: kafedraPFN

Початок о 16:00.

Щоб долучитись до події, заповніть реєстраційну форму.

Впевнені, що буде цікаво та пізнавально! До зустрічі!