Кафедра ПЕЕТ – співорганізатор Міжнародної студентської конференції «Підприємництво та освіта під час пандемії»

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Заставка конференції

13 грудня 2021 року в Шльонському університеті (м. Катовіце, Республіка Польща) відбудеться Студентська наукова конференція «Підприємництво та освіта під час пандемії – можливості та загрози» (Przedsiębiorczość i edukacja w dobie pandemii – szanse i zagrożenia).

Організатори конференції та співучасники Наукової ради – Центр банківського права та інформації і Наукова секція «Прогрес» Сілезького університету в Катовіце (Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz Sekcję Naukową «Progres» Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach), а також кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка».

Члени Наукової ради – Святослав Князь, завідувач кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів, д.е.н., професор, і Ростислав Слав’юк, професор кафедр ПЕЕТ, д.е.н., професор.

Докладніше про конференцію та реєстрація