Кафедра ПЕЕТ провела Літню школу «Торгівля та захист споживачів» для абітурієнтів

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото з Літньої школи

З метою профорієнтаційної, інформаційно-консультаційної та мотиваційної підготовки майбутніх абітурієнтів, які орієнтуються у 2024 році на вступ до Національного університету «Львівська політехніка» на спеціальність 076 «Підприємництво та торгівля», з 25 вересня до 17 жовтня 2023 року було повною мірою виконано заходи, заплановані для Літньої школи «Торгівля та захист споживачів», а саме:

організовано виїзні виробничі екскурсії (ТзОВ «Sony UA», Кредитна спілка «Галичина», ДП Львівстандартметрологія, ПАТ «Укрексімбанк», Львівська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби, Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Перша приватна броварня, ПАТ «Галка», Львівський хлібокомбінат,).

організовано тематичні зустрічі з керівниками державних підприємств та підприємницьких структур.

У роботі літньої школи взяли участь 42 учні загальноосвітніх закладів (ліцей № 6 Львівської міської ради – 18 учнів, ліцей Львівського університету бізнесу та права – 4 учні, Львівський економічний ліцей – 20 учні), з якими працювали 6 викладачів (Святослав Князь – завідувач кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів, д.е.н., професор; Ростислав Слав’юк – професор кафедри ПЕЕТ, д.е.н., професор; Олександра Фарат – професорка кафедри ПЕЕТ, д.е.н., професор; Оксана Шайда – доцентка кафедри ПЕЕТ, к.е.н., доцент; Тетяна Данько – доцентка кафедри ПЕЕТ, к.е.н., доцент) і 10 керівників підприємств.

У результаті виконання програми Літньої школи «Торгівля та захист споживачів» абітурієнти отримали базові знання щодо європейського досвіду захисту споживачів і Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, чинники формування якості й конкурентоспроможності, шляхів виявлення фальсифікації товарів та ризиків у сучасній торгівлі.

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи