Кафедра УП організувала робочу зустріч зі студентами з питань удосконалення ОПП «Управління проєктами»

Кафедра управління проєктами Львівської політехніки
Фото із зустрічі

У жовтні 2023 року працівники кафедри управління проєктами Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки вчергове зустрілися з учасниками навчального процесу – магістрами ІІ року навчання спеціалізації «Управління проєктами» – для обговорення змін освітньо-професійної програми з метою її удосконалення.

Учасники зустрічі висловили низку пропозицій щодо вдосконалення навчальних дисциплін, які належать до ОПП «Управління проєктами», що покращить умови здобуття необхідних компетенцій для майбутнього працевлаштування. Такі рекомендації будуть враховані у наступній редакції освітньо-професійної програми.

Кафедра управління проєктами висловлює щиру подяку усім учасникам зустрічі та сподівається на подальшу плідну співпрацю з усіма групами стейкхолдерів!