Кафедра опору матеріалів та будівельної механіки ІБІС розвиває співпрацю з Концерном «Електрон»

Кафедра опору матеріалів та будівельної механіки Львівської політехніки
Ілюстрація до матеріалу

Викладачі кафедри опору матеріалів та будівельної механіки Інституту будівництва та інженерних систем Львівської політехніки на продовження активної та плідної співпраці з заводом «ЕлектронМаш» Концерну «Електрон» долучились до підготовки серійного випуску сучасних екологічних видів міського транспорту нового покоління – електробусів.

У рамках науково-дослідної роботи, яка завершилася у 2022 році, політехніки провели розрахункову оцінку пасивної безпеки транспортного засобу. Авторський колектив встановив відповідність міцності кузова транспортного засобу вимогам чинних міжнародних документів.

Примножений досвід науково-педагогічні працівники кафедри успішно використовують для формування фахівців інженерних спеціальностей усіх рівнів підготовки, зокрема й під час викладання таких курсів, як «Опір матеріалів», «Числові методи та інформаційні технології в будівництві» тощо.