Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки запрошує до участі у Міжнародному студентському конкурсі

Організатори конкурсу
Заставка до конкурсу

Студентів-обліковців запрошують до участі у Міжнародному студентському професійному творчому конкурсі з бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту.

Засновниками Конкурсу є кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка», кафедра обліку, аналізу і аудиту Одеського національного політехнічного університету спільно з профільними кафедрами зарубіжних закладів вищої освіти – Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, Бухарестського університету «АРТІФЕКС».

До складу міжнародного журі входять провідні фахівці з обліку, аудиту і оподаткування – представники 16 університетів та професійних об’єднань.

Конкурс проходитиме дистанційно за 3 етапи – з лютого до травня 2021 року. Офіційна мова конкурсу – англійська.

Вся детальна інформація щодо регламенту та умов участі – на веб-сторінці Конкурсу.