Кафедра обчислювальної математики та програмування і ліцей «Галицький» розпочали співпрацю на освітній ниві

Кафедра обчислювальної математики та програмування
Фото з конференції

Кафедра обчислювальної математики та програмування Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка» та ліцей «Галицький» заклали початок співпраці на освітній ниві.

На першому кроці для заохочення учнів до вивчення інформатики доценти кафедри Андрій Кунинець та Сергій Ментинський провели олімпіаду для учнів, після чого проаналізували завдання з поясненнями розв’язків.

У рамках співпраці було також проведено конференцію з учителями інформатики та математики і викладачами кафедри обчислювальної математики та програмування, де розглянули актуальні питання навчання у школі та в Національному університеті «Львівська політехніка».

Фото з олімпіади Фото з конференції