Кафедра НГІЗ співпрацюватиме з кафедрою льотної і космічної інженерії Жешівського технічного університету

Кафедра нафтогазової інженерії та зварювання Львівської політехніки
Олеся Максимович та Анджей Майка

Цього тижня завідувач кафедри нафтогазової інженерії та зварювання Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки професор Олеся Максимович здійснила візит до Жешівського технічного університету.

Відбулось обговорення можливої співпраці кафедри нафтогазової інженерії та зварювання ІМІТ із кафедрою льотної і космічної інженерії Жешівського технічного університету.

Олеся Максимович обговорила із завідувачем кафедри професором Анджеєм Майкою співпрацю у сфері підготовки фахівців з управління та обслуговування безпілотних літальних апаратів і сертифікації БПЛА та їхніх пілотів.

Розглянуто перспективні напрями та варіанти міжвишівської співпраці, зокрема роботу в рамках програми подвійних дипломів.