Кафедра НГІЗ запрошує до обговорення магістерської програми «Технологія та устаткування зварювання»

Кафедра нафтогазової інженерії та зварювання Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Кафедра нафтогазової інженерії та зварювання Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх зацікавлених осіб (студентів та випускників, роботодавців, академічну спільноту та інших) взяти участь в обговоренні проєкту освітньої програми «Технологія та устаткування зварювання» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Із проєктом освітньої програми 131.5 «Технологія та устаткування зварювання» з підготовки здобувачів вищої освіти на другому (магістерському) рівні вищої освіти можна ознайомитися у відповідному документі.

Свої пропозиції, відгуки, рецензії та зауваження щодо змісту, форм і методів навчання за цією освітньою програмою просимо викласти в онлайн-формі.

Також можна надсилати свої пропозиції, побажання, зауваження щодо якості і змісту ОПП на адресу:

Національний університет «Львівська політехніка», інститут механічної інженерії та транспорту, кафедра нафтогазової інженерії та зварювання, вул. Професорська, 1, м. Львів, Львівська обл., 79013

або на e-mail zvdv.dept@lpnu.ua.