Кафедра АТ налагоджує співпрацю з ТзОВ «Манн+Хуммель Фільтрейшн Текнолоджі Україна»

Кафедра автомобільного транспорту Львівської політехніки
Матеріали від партнерів

Колектив кафедри автомобільного транспорту Інституту механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» та студенти спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» висловлюють подяку ТзОВ «Манн+Хуммель Фільтрейшн Текнолоджі Україна» та особисто Олегу Продеусу за надані матеріали для поліпшення навчання студентів спеціальності.

Крім надання актуальної інформації стосовно конструкцій, технічних характеристик та функціональних можливостей фільтрів різного призначення WIXFilters для покращення викладання дисциплін спеціальності, на кафедру передали зразки продукції, навчальні спеціалізовані кейси та каталоги продукції ТзОВ «Манн+Хуммель Фільтрейшн Текнолоджі Україна», на основі яких сформовано окремий навчальний стенд.

Асортимент WIXFilters – це понад 16 000 продуктів для всіх потреб у сфері фільтрації. Тож львівські політехніки тепер також серед шанувальників бренду, бо його якість підкріплена вагомим досвідом, адже компанія виробляє фільтри для легкових автомобілів, важкої техніки й обладнання вже понад 80 років – і при цьому не забуває про підготовку фахівців.

Дякуємо за співпрацю, дякуємо за покращення матеріальної бази кафедри і турботу за підготовку фахівців спеціальності 274 «Автомобільний транспорт»!

Матеріали від партнерів Матеріали від партнерів Матеріали від партнерів Матеріали від партнерів