Кафедра МО запрошує взяти участь у проєкті «Підприємництво для студентів Львівської політехніки»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки запрошує взяти участь у проєкті «Підприємництво для студентів Львівської політехніки», мета якого – створення реальних студентських бізнес-проєктів.

У програмі навчання:

• софт-скіли: командна робота, емоційний інтелект, тайм-менеджмент;
  • підприємницькі навики: дизайн-мислення, створення стартапів, розроблення бізнес-плану, юридичні та організаційні аспекти реєстрації бізнесу, пітчинг бізнес-проєктів;
  • фінансовий менеджмент: фінансове планування у бізнесі, державні програми підтримки бізнесу.

Навчання відбуватиметься з 11 березня по 15 травня в будні дні з 18 до 20 години, двічі на тиждень (понеділок і середа або вівторок та четвер).

Після завершення навчання відбудеться хакатон. Упродовж двох днів учасники готуватимуть бізнес-проєкт під керівництвом менторів та презентуватимуть його. Двоє переможців отримають гранти на розвиток бізнесу в розмірі 40 тисяч гривень кожен.

Охочим взяти участь у проєкті слід записатись у Соломії Кушпір (тел. 0999265115) до 1 березня 2024 року.