Кафедра менеджменту організацій – виконавець проєкту від Міжнародного Вишеградського фонду

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки виконує проєкт «Співпраця у просуванні історико-культурних туристичних напрямів в Україні та країнах Вишеградської четвірки», який співфінансують уряди Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського фонду.

Метою проєкту є дослідження та популяризація історико-культурної спадщини напрямів з країн В4 та України для включення їх до туристичної пропозиції регіонів.

Реалізація проєкту сприятиме приверненню уваги громадськості до проблем збереження історико-культурної спадщини, а також дасть змогу надати системний характер роботі в культурно-гуманітарній та туристичній сферах, покращити їхній зміст, поглибити конструктивну та взаємовигідну співпрацю у сфері туризму, культури, освіти, науки тощо, сприятиме підвищенню авторитету і створенню позитивного іміджу регіону.

Докладніше – на сайті кафедри менеджменту організацій Львівської політехніки.