Кафедра менеджменту організацій організувала для старшокласників Полтавщини «Селянську школу бізнесу»

Кафедра МО Львівської політехніки
учасники змагання з бізнес-гри «Селянська школа бізнесу»

17–20 жовтня 2018 року серед школярів семи шкіл Руденківської, Ланнівської та Мачухівської об'єднаних територіальних громад, а також Новоселівської і Надержинщинської сільських рад Полтавської області були проведені змагання з бізнес-гри «Селянська школа бізнесу». Захід організувала кафедра менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка».

Переможці чотирьох турів гри отримали цінні подарунки з символікою Львівської політехніки, які їм вручив завідувач кафедри.