Кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» провела навчально-пізнавальний захід у рамках Літньої школи Малої академії наук Business Camp 2022 для учнів 8–10 класів.
З вітальним словом виступив завідувач кафедри менеджменту організацій Олег Карий, який поінформував потенційних абітурієнтів про переваги та перспективи спеціальності «Менеджмент».
З метою підвищення комунікації і залучення школярів до розмови Олег Карий сформував практичні експрес-завдання економічного характеру, що спричинило активізацію школярів, адже відомо, що найкраще навчання відбувається саме під час гри. Після цього учні, розділившись на команди, зіграли сучасну економічну інтерактивну бізнес-гру «Селянська школа бізнесу», яку провели для них викладачі кафедри Мар’яна Гвоздь, Катерина Процак і Наталія Смолінська.
У дружній атмосфері старшокласники вчилися ризикувати і примножувати капітал, комунікувати й укладати угоди, приймати рішення в обмежений проміжок часу. Всі учасники збагатились новими навичками та позитивними емоціями, а переможці ще й отримали приємні подарунки.
З користю і задоволенням учасники Літньої школи Малої академії наук Business Camp 2022 провели цей червневий день у дружній та науковій атмосфері з командою кафедри менеджменту організацій.
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/7/6/para/gallery/mo-img20220624120329.jpg?itok=AYYZjVPz)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/7/6/para/gallery/mo-img20220624120333.jpg?itok=4JxGy9wD)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/7/6/para/gallery/mo-zobrazhennyaviber2022-07-0514-05-25-817.jpg?itok=pJ9t0udJ)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/7/6/para/gallery/mo-img20220624123801.jpg?itok=XY2_g7iJ)