Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва запрошує до участі у воркшопі «Дизайн освіти майбутнього»

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Заставка заходу

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва запрошує викладачів, науковців, здобувачів вищої освіти та усіх охочих до участі у воркшопі «Дизайн освіти майбутнього» в межах міжнародної грантової програми Digitale Zukunft – Digi Bridge між Вищою Технічною школою Ашаффенбург, Німеччина, та Національним університетом «Львівська політехніка», Україна, яка реалізується на освітньо-професійній програмі «Міжнародна економіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини».

Співорганізатор заходу – Ліана Чернобай, гарант освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини».

Докладніше – в інформаційному повідомленні.

Приєднані файли