Кафедра кримінального права і процесу взяла активну участь у Наукових фестинах Львівської політехніки

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Фото з фестин

21 квітня викладачі кафедри кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти взяли активну участь у складовій вступної кампанії Університету – Наукових фестинах Львівської політехніки.

Професор, доктор юридичних наук Володимир Канцір, доцент, кандидат юридичних наук Михайло Гузела і доцент, кандидат хімічних наук Володимир Бараняк посприяли абітурієнтам, відвідувачам фестин, у презентаційній формі ознайомитися з досягненням кафедри. Відвідувачі мали змогу пройти тестування на поліграфі – «детекторі брехні», попрацювати з «валізою слідчого», яку застосовує слідчий на місці події, навчитися основам дактилоскопії. Водночас відповідали на додаткові запитання й запрошували до вступу в Інститут права, психології та інноваційної освіти.

Проведена робота не залишилась поза увагою відвідувачів, і за результатами голосування намет Інституту права, психології та інноваційної освіти визнали найкращим.

Фото з фестин Фото з фестин Фото з фестин