Кафедра ІВТ Львівської політехніки налагоджує співпрацю з провідною міжнародною компанією Festo

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
Фото із зустрічі у Львівській політехніці

Минулого тижня на кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки відбулася зустріч із представником компанії Festo Євгеном Риженком.

Festo є світовим лідером у сфері технологій автоматизації та на ринку технічного навчання і підвищення кваліфікації. Встановлюючи зв’язки між промисловістю та освітою, компанія щодня підвищує продуктивність своїх клієнтів у всьому світі.

Під час зустрічі відбулось обговорення можливостей подальшої співпраці, яка дасть змогу викладачам, а отже, і студентам підвищити свій професійний рівень та освоювати найновіші тенденції у сфері автоматизації і робототехніки.

Фото із зустрічі у Львівській політехніці Фото із зустрічі у Львівській політехніці