Кафедра ІСМ Львівської політехніки запрошує на відкриту лекцію про згорткові нейронні мережі (CNNs)

Кафедра ІСМ Львівської політехніки
 лекція «CNNs and their cool applications»

Кафедра інформаційних систем та мереж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на відкриту лекцію «CNNs and their cool applications», яка відбудеться 15 травня 2019 року в аудиторії 124 IV навчального корпусу Університету. Лектор – Андрій Бойчук, R&D Tech Lead в Abto Software.

На лекції йтиметься про згорткові нейронні мережі (CNNs) як основний інструмент для класифікації та розпізнавання об’єктів, облич на фотографіях, розпізнавання мови, а також про їхні цікаві застосування. Початок о 14:00.

Реєстрація на лекцію

В кінці лекції буде презентовано програму третього літнього навчального інтенсиву з Artificial Intelligence & Computer Vision, який відбудеться у серпні.