Кафедра іноземних мов запрошує студентів і викладачів на Speaking Club від Корпусу Миру США в Україні

Відділ докторантури та аспірантури Львівської політехніки
логотип Speaking Club

Кафедра іноземних мов Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки продовжує організовувати спецкурси та Speaking Club для студентів і викладачів Університету відповідно до «Проекту викладання англійської мови як іноземної» Корпусу Миру США в Україні.

Щотижня на слухачів чекають:

• тренінги за участю носіїв мови,
  • навчання у міні-групах,
  • перегляд та обговорення фільмів англійською мовою,
  • проведення тематичних занять,
  • інтерактивна методика.

Заняття у Speaking Club відбуватимуться щотижня в аудиторії 32 VII навчального корпусу Львівської політехніки (кафедра іноземних мов), зокрема:

• для викладачів – щовівторка, заняття проводять волонтер Корпусу Миру США в Україні Ґленн Андерсон та викладач кафедри іноземних мов О.В. Новосілець;
  • для студентів – щочетверга, заняття проводять волонтер Корпусу Миру США в Україні Ґленн Андерсон та викладач кафедри іноземних мов Н.М. Жигало.

За додатковою інформацією звертатись на e-mail yarynab89@gmail.com.