Кафедра іноземних мов провела міждисциплінарне ігрове заняття з розвитку навичок критичного мислення

Кафедра ІМ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Міждисциплінарне ігрове заняття, спрямоване на розвиток навичок критичного мислення, відбулося на кафедрі іноземних мов Інституту гуманітарних та соціальних наук (доцент Н.Є. Жорняк та викладач О.Л. Цубова) у співпраці з кафедрою будівельних конструкцій та мостів Інституту будівництва та інженерних систем (асистент П.М. Вегера).

Заняття проходило англійською мовою. Студенти мали змогу проявити себе у динамічній командній роботі, мислячи критично і стратегічно, де основною метою команди було згенерувати дохід у найкоротший період часу. Правила гри подавали на базі ігрової навчальної платформи Kahoot у вигляді інтерактивної вікторини.

Всі учасники заняття отримали сертифікати.