Кафедра інженерної геодезії ІГДГ співпрацює з Центром діагностики залізничної інфраструктури Укрзалізниці

Кафедра інженерної геодезії Львівської політехніки
Налаштування обладнання

Відбулась зустріч представників одеського та львівського відділень Центру діагностики залізничної інфраструктури Укрзалізниці за їхнім запитом щодо налаштування обладнання для топографічного знімання супутниковим методом. Працівники кафедри інженерної геодезії Інституту геодезії Львівської політехніки виконали налаштування обладнання та перевірили його точність на відкритій лабораторії Інституту «Геотераса».

Завідувач кафедри інженерної геодезії Анатолій Церклевич відзначив важливість такої зустрічі й запропонував подальшу співпрацю, оскільки Центр діагностики відповідає за всю інфраструктуру Укрзалізниці, де можуть проходити виробничі практики випускники кафедри з подальшим працевлаштуванням. Кафедра може запропонувати сучасні прилади (лазерні сканери, роботизовані тахеометри) для тестування на об’єктах інфраструктури.

Дослідження лазерного віддалеміра для моніторингу тунелів Налаштування обладнання Тестування обладнання