Кафедра ІГД організовує семінар «Актуальні проблеми виконання інженерно-геодезичних робіт в Україні»

Кафедра інженерної геодезії Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Кафедра інженерної геодезії Національного університету «Львівська політехніка» разом із громадською організацією «Гільдія інженерів-геодезистів» та Науково-дослідним інститутом будівельного виробництва запрошують на семінар «Актуальні проблеми виконання інженерно-геодезичних робіт в Україні».

Під час заходу буде заслухано доповіді фахівців геодезичної галузі, а також обговорено проблемні питання та вислухано думки учасників щодо розвитку, однозначності й удосконалення галузі геодезії та інженерної геодезії в Україні.

Семінар відбудеться 29 вересня 2023 року в очному форматі у Державному підприємстві «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» за адресою: м. Київ, пр. Лобановського, 51.

Для реєстрації потрібно заповнити форму.

До семінару можна долучитись дистанційно, але також потрібно зареєструватися.

Початок заходу о 10 годині.

Приєднані файли