Кафедра фотоніки Львівської політехніки розширює міжнародну співпрацю

Кафедра фотоніки Львівської політехніки
Фото із зустрічі на кафедрі фотоніки

Останні три роки триває плідне співробітництво кафедри фотоніки Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки з дослідницькою лабораторією факультету технології і біоніки Університету прикладних наук Рейн-Ваал Вестфалія (ФРН) у галузі біонанофотоніки.

Останні інтердисциплінарні результати спільних досліджень опубліковані в престижному журналі Materials (Switzerland), IF=3.62 (Malysheva K., Kwaśniak K., Gnilitskyi I., Fachmi A., Korchynskyi O., Bobitski Y. Functionalization of Polycaprolactone Electrospun Osteoplastic Scaffolds with Fluorapatite and Hydroxyapatite Nanoparticles: Biocompatibility Comparison of Human Versus Mouse Mesenchymal Stem Cells // Materials, 2021, 14(6), 1333).

Такі публікації є вагомою підставою для чергової заяви на здобуття міжнародного гранту і стали приводом для зустрічі потенційних партнерів майбутнього консорціуму, яка відбулася на кафедрі фотоніки за участю професора Аміра Фахмі (Rhine-Waal University of Applied Sciences, Germany), професора Руслана Марійчука, завідувача кафедри екології Університету гуманітарних та природничих наук м. Прешов, Словаччина (University of Presov, Presov, Slovak Republic), і професора Ярослава Бобицького.

Обговорено й заплановано подальші спільні наукові роботи, обмін студентами та викладачами наших університетів.