Кафедра ФОА організувала екскурсію для першокурсників ІППТ в один із банків Львова

Кафедра фінансів, обліку та аналізу Львівської політехніки
Фото з екскурсії

З метою ознайомлення зі специфікою роботи і перспективами опанування майбутньої професії кафедра фінансів, обліку та аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки 7 жовтня 2022 року організувала екскурсію в один з банків Львова. Студенти першого курсу Коледжу інноваційних технологій ІППТ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали головний офіс АТ АКБ «Львів».

Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з особливостями роботи в банку, поспілкуватися з провідними фахівцями – начальником управління готівкового обігу Наталією Дубановською, начальником управління роздрібного бізнесу Романом Сташківим та представником управління із роботи з персоналом Оленою Лотос.

Докладніше – у доданому файлі.

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії