Кафедра фінансів запрошує в студентський науково-дискусійний гурток «Фінансист»

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Студентський науковий гурток «Фінансист» є ініціативою студентів-ентузіастів та викладачів кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, які й задають йому постійного ритму життя. Злагодженість у думках, поглядах і міркуваннях завжди панує між членами гуртка.

У роботі гуртка беруть участь здобувачі вищої освіти бакалаврського і магістерського рівнів, які працюють над індивідуальними науково-дослідними завданнями з навчальних дисциплін, які викладають на кафедрі фінансів.

Основною метою наукового гуртка є залучення талановитої молоді до сфери наукової діяльності, створення умов для участі студентів у виконанні наукової роботи, вдосконалення навиків у самостійній науково-дослідній діяльності.

Завданнями наукового гуртка є:

• розкриття здібностей студентів у різних напрямах наукової діяльності;
  • формування креативної особистості;
  • сприяння розв’язанню конкретних проблем, які стоять на сучасному етапі розвитку, під керівництвом викладачів;
  • набуття студентами досвіду у організації та участі у науковій роботі, зокрема у конференціях, конкурсах, засіданнях, круглих столах, олімпіадах, форумах.

Керівник гуртка: Оксана Урікова – доцент кафедри фінансів, кандидат економічних наук.

Наукові консультанти: науково-педагогічні працівники кафедри фінансів.

Місце проведення: вул. Митрополита Андрея, 5, IV навчальний корпус Університету, кафедра фінансів.