Кафедра фінансів співпрацює з департаментом фінансової політики ЛМР для забезпечення якості освіти і науки

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Фото із зустрічі в ЛМР

Якість освіти для фінансистів кафедра фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки забезпечує разом зі стейкхолдерами. Тож нещодавно відбулася зустріч представників кафедри Марії Бондарчук, Олексія Побурко, Романа Желізняка з Вікторією Довжик – директоркою департаменту фінансової політики Львівської міської ради.

Спілкування із професіоналом-практиком щодо формування і виконання бюджету Львівської ТГ, особливостей нарахування та справляння податків, стратегії фінансового розвитку територіальної громади було змістовним, цікавим і сприятиме формуванню відповідних знань та вмінь у здобувачів вищої освіти.

Приємно, що пані Вікторія є головою державної екзаменаційної комісії кафедри фінансів, а також бере участь як стейкхолдер під час оновлення освітніх програм.

Представники кафедри фінансів ознайомились також із роботою Центру підтримки підприємництва Львівської міської ради.