Кафедра фінансів, обліку і аналізу ІППТ визначила переможців першого етапу 81-ї СТНК

Кафедра фінансів, обліку і аналізу Львівської політехніки
Фото з конференції

23 жовтня 2023 року кафедра фінансів, обліку і аналізу Інституту просторового планування і перспективних технологій Львівської політехніки в рамках проведення 81-ї Студентської науково-практичної конференції організувала роботу підсекції № 2 «Розвиток фінансів, обліку і аналізу в умовах глобалізаційних трансформацій».

Для участі у цій конференції студенти під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри ФОА підготували 22 тези доповідей.

За підсумками проведення підсекції № 2 переможцями першого етапу визнані:

• Камелія Величко, студентка групи ФБМСз-12 (перше місце),
  • Анастасія Авер’янова, студентка групи ФБ-45 (друге місце),
  • Павло Волинець, студент групи ФБ-45, і Вікторія Петриняк, студентка групи ФБМС-31 (третє місце).

Другий етап 81-ї Студентської науково-практичної конференції в Інституті просторового планування та перспективних технологій заплановано провести 8 листопада 2023 року.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції