Кафедра ЕПІ провела відкрите лекційне заняття в онлайн-режимі зі словацьким університетом Матея Бела

Кафедра ЕПІ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

31 травня 2017 року на кафедрі економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбулося відкрите лекційне заняття для студентів-магістрів спеціальності «Економіка», у якому за допомогою Skype-зв’язку взяли участь очільники економічного факультету і проректор із міжнародних зв´язків університету Матея Бела в місті Банська Бистриця (Словаччина).

Загальною тематикою заходу була вища освіта Словаччини та перспективи навчання іноземних студентів у словацьких вишах, зокрема освітні проекти між Національним університетом «Львівська політехніка» та університетом Матея Бела.

Обговорено також питання про підписання угоди між університетами, можливість навчання студентів за програмами подвійних дипломів, стажування викладачів і студентів.