Кафедра ДОА провела профорієнтаційну екскурсію учням Львівської академічної гімназії

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
Фото з профорієнтаційного заходу

Учні Академічної гімназії при Львівській політехніці ознайомилися з архітектурою головного корпусу та освітньою діяльністю Університету. Під час профорієнтаційної екскурсії вони мали змогу дізнатися про історичні факти і події, що фіксують визначні періоди формування нашого навчального закладу.

Гімназистів ознайомили з багатоаспектним навчанням на спеціальності 022 «Дизайн», продемонстрували експозиційні стенди кафедри дизайну та основ архітектури, зокрема проєктні розробки студентів у рамках дипломного та курсового проєктування. Учні відвідали заняття з рисунку та живопису, а також зацікавилися макетами студентів з різними композиційними рішеннями, поринувши у творчу атмосферу студентського життя.